Masz pytanie?
Wyszukiwarka
Oferta tygodnia!

Świadectwo zgodności - solidnyregulamin.pl

RADIO NAWIGACJA GPS FIAT BRAVO (2007-2014)

Kod produktu:CP-FT01
Stara cena:1599.00PLN
Cena:1399.00PLN

 

 

RADIO NAWIGACJA GPS FIAT BRAVO (2007-2014)

 

 

 

Oferowane radio pasuje do:

 

Fiat Bravo (2007-2014)

 

 

Dodatkowo w zestawie:
  • kabel RCA z wyjściami audio
  • kabel zasilający (opcja) z CANBUS (opcja)
  • kabel audio/video
  • kabel USB
  • antena GPS
  • elementy montażowe (opcja)
  • instrukcja
  • opakowanie
  • dowód zakupu


Istnieje możliwość instalacji radionawigacji na miejscu w Legnicy:
 

1. Instalacja radionawigacji - 100-150 pln (cena zależna od modelu auta)
2. Instalacja kamery cofania na tył pojazdu - 200,00 pln

 

Rzeczywisty widok oferowanego urządzenia

 

 

Opis przedmiotu i jego najważniejsze funkcje

 

Najważniejsze parametry techniczne 
 System Android 5.1 Lollipop
 Pamięć RAM 1 GB
 Procesor graficzny GPU Mali 400 MP
 Pamięć Flash 16 GB
 Procesor 4 x 1,6 GHz
 Ekran LCD 7"
 Rozdzielczość ekranu1024 x 600px
 Moc 4 x 45W
 Wbudowane moduły Wi-Fi, GPS, Bluetooth

 

Każdy system nawigacyjny oferowany przez naszą firmę można doposażyć w różnego rodzaju akcesoria:

 

Pozostałe funkcje i cechy

 

Menu w języku polskim

Radionawigacja posiada język polski oraz kilkadziesiąt innych dostępnych, menu i ustawienia są również w języku polskim.

 

Sterowanie z kierownicy

Jedna z najbardziej podstawowych i pożądanych funkcji. Radionawigacja bez problemu obsługuje fabryczne sterowanie radiem z koła kierownicy. W większości modeli, sterowanie z kierownicy odbywa się poprzez magistralę CAN (cyfrowo) więc nawet nie trzeba nic ustawiać, sygnały automatycznie docierają z samochodu do radia . W innych modelach (bez CAN) wystarczy skorzystać z przyjaznej i intuicyjnej aplikacji do nauki klawiszy - zajmuje to dosłownie max. 2 minuty! Jeżeli Twój samochód nie posiada klawiszy na kierownicy do sterowania radiem - żaden problem! Mamy w ofercie rozwiązanie na to. Sprawdź ofertę na nasze akcesoria lub zapytaj sprzedawcę!

 

Nawigacja GPS

Teraz bez problemu dojedziesz do celu. Możesz bez żadnych ograniczeń korzystać z map offline (nie wymagają internetu) jak i online. Koniec z wydawaniem pieniędzy na ciągłe aktualizacje, licencje itp. Zacznij korzystać z darmowych i zawsze aktualnych nawigacji jak Google Maps, Waze, HERE We Go, Be-On-Road itp. Programy nawigacyjne można instalować bezpośrednio ze sklepu Google Play lub z plików instalacyjnych Androida .apk z poziomu karty SD lub napędów USB.

 

Odtwarzacz płyt DVD i CD

Napęd optyczny obsługuje większość formatów płyt CD i DVD dostępnych na rynku.

 

Komplet wyjść audio RCA

W zestawie komplet wyjść audio RCA: FL/FR/RL/RR/SUBWOOFER oraz wejść AUX L i AUX R. Dodatkowo wejścia AV IN do podłączania zewnętrznych źródeł obrazu np. tunery telewizji DVB-T. Na tym samym kablu audio/video znajdują się dwa wyjścia AV OUT do przekazywania obrazu z DVD na dodatkowe zagłówki lub monitory.

 

Możliwość podłączenia kamery cofania pod wejścia RCA.

Obraz z kamery aktywuje się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego. Zwiększ pole widzenia, wygodę manewrów i bezpieczeństwo podczas cofania. Możliwe do zainstalowania są kamery uniwersalne, dedykowane, systemy 2 lub 4 kamer, systemy kamer 360 stopni z widokiem z lotu ptaka, kamery z czujnikami parkowania (nowość !!).

 

Moduł Bluetooth do zestawu głośnomówiącego

Wygodnie rozmawiaj bez odrywania rąk z kierownicy, unikaj bezsensownych mandatów i nie narażaj się na kolizje. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi, możliwości importowania kontaktów z telefonu i opcji auto łączenia i auto odbierania, telefonowanie z auta jeszcze nigdy nie było tak bezpieczne i przyjemne. Dodatkowo radionawigacja posiada gniazdo 3,5mm Jack do podłączenia mikrofonu zewnętrznego

 

Bluetooth AD2P

Bluetooth AD2P umożliwia przesyłanie muzyki z dowolnego telefonu bezpośrednio do radia i słuchanie ulubionych utworów na głośnikach auta. Wystarczy sparować z radionawigacją dowolny telefon z systemem Android, iOS lub innym.

 

Wbudowany odbiornik Wi-Fi pozwala łączyć się z siecią internet. Z dowolnego urządzenia mobilnego, routera lub telefonu udostępnij połączenie internetowe. Radio połączy się w kilka sekund z siecią i zapamiętuje te ustawienia, aby w przyszłości łączyć się automatycznie. Będąc już połączonym zaczyna się najlepsze! Można dowolnie i bez ograniczeń korzystać z przeglądarek www, e-mail, portali społecznościowych, komunikatorów, map online, gier i aplikacji ze sklepu Google Play, Youtube, Facebook, radii internetowych, telewizji online itd. Jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia ;-) Innymi słowy: kombajn multimedialny!

 

Odbiornik radiowy z RDS i pamięcią 36 stacji (18 w zakresie FM). Obsługuje wszystkie polskie częstotliwości w zakresie 87,5-108 MHz. Dodatkowe funkcję jak AF, TA, PTY, LOC pozwalają cieszyć się w pełni z tunera radiowego. Dodatkowo można podłączyć cyfrowy tuner radiowy (DAB+), który od analogowego radia FM odróżnia się m.in. gwarancją czystego dźwięku bez żadnych zakłóceń.

 

Cyfrowy procesor dźwięku i korektor graficzny (EQ) zapewniają wysokiej jakości dźwięk, który zaspokoi nawet najbardziej wymagających melomanów! Wbudowanych jest kilka trybów zdefiniowanych EQ (Rock, Pop, Jazz itp) jak również pozostawiona została możliwość dowolnej korekcji przez użytkownika. Posiada funkcję LOUDNESS. Radio ma również opcję FADER, którą możemy zmieniać proporcję dźwięku między poszczególnymi głośnikami.

 

Radionawigacja wyposażona jest w przeglądarki plików obrazów, odtwarzacze muzyki i wideo. Radzi sobie z większością popularnych formatów multimedialnych, w tym bez problemu z plikami video w jakości FULL HD 1080p oraz dźwiękiem bezstratnym FLAC.

 

Do dyspozycji użytkownika oddajemy kilka możliwości przechowywania swoich danych i multimediów. Najważniejsze to wejście na kartę SD, bez problemu można korzystać z kart klasy 10 o pojemności do 32GB włącznie. Do dalszego wykorzystania przez użytkownika pozostaje pamięć NAND FLASH (dysk wewnętrzny), na którym zainstalowany jest system Android i aplikacje. Reszta niewykorzystanego miejsca tylko czeka! Gdyby zabrało przestrzeni dyskowej można skorzystać z portów USB i podłączać dyski zewnętrzne, pendrive'y itd. Nieograniczona przestrzeń! Pod ten sam port USB można podłączać inne urządzenia takie jak modemy 3G, LTE, myszki i klawiatury bezprzewodowe itp.

  

Widok z tyłu, kable

 

 

Przykładowe screeny z interfejsu użytkownika

 

Pasuje do samochodów:
Fiat Bravo 2007-2014

Zobacz również: